Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou Skildu eftir athugasemd

EMBA þú nejvýtnamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, þú ert ekki viss um að þú hafir það fyrir hendi.

EMBA je česká firma s dlouholetou tradicí a odpovědným přístupem ke společnosti i k životnímu prostředí. Její ekologické produkty vznikají zpracováním sběrového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční pappi pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Við erum meðvituð um arfleifð fyrri kynslóða, sem hefur leitt okkur til þessa dags og skuldbinding okkar um að takast á við að vinna að því sem hefur byrjað. Sem hluti af stöðugri viðleitni til að vera eitt skref á undan keppinautum leggjum við áherslu á gæði vöru og viðskiptasambönd.
Fagleg sérþekking okkar og mjög hæft starfsfólk okkar eru langvarandi ábyrgð á hæsta þjónustustigi. Við seljum ekki aðeins vörur, en við bjóðum upp á heildarlausnir fyrir viðskiptavini í meira en 30 löndum um allan heim.

Verðmæti sem við skorum:

  • Lífræn framleiðslu og afurðir eru spegilmynd af heildarábyrgri samskiptum okkar við umhverfið
  • Siðfræði er ein af hæstu reglum um sambönd innan og utan fyrirtækisins
  • Heimsókn og fagleg þjónusta við viðskiptavini er augljós ábyrgð okkar
  • Framlag okkar til lífsgæði alls fyrirtækisins er ekki takmörkuð af fyrirtækinu
  • Stærsti atvinnuþátturinn er framlag okkar til árangursríkrar þróunar á svæðinu

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Podílí se na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci til 10 ára. Sortiment je navržen tak, aby uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostorušetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN EN ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například Cover ársinsWorldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky Umhverfisvæn vara na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a pořadače. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

hlutdeild
Vinsamlegast bíðið...

Skildu eftir skilaboð

Netfangið þitt verður ekki birt. Nauðsynlegir reitir eru merktir *